İçeriğe geç

Dijital Pazarlama Hizmeti / Danışmanlığı Almak Size Neler Kazandırır?

Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) Hizmeti

Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında kitlelere hitap edin. Doğru yerde, doğru zamandan, doğru platformda reklamlarınız yayınlansın. 

Uzman ellerde yönetilen bir sosyal medya pazarlama stratejisi ile:

 • Instagram Ads, Facebook Ads, Twitter Ads gibi sosyal medya platformlarında dönüşüm odaklı reklamlar sayesinde satışlar ya da potansiyel müşteriler elde edersiniz.
 •  Facebook Pixel, dönüşüm API’si gibi web sitenizle ilgili tüm güncel yapılandırmalar kurulur böylece müşterilerinizin davranışları hakkında öngörüler elde edersiniz.
 • Google Tag Manager entegrasyonu ile web siteniz yavaşmalamaz. Kullanıcı deneyiminizi en üst seviyede tutarsınız.
 •  Sektörünüze özel sosyal medya çözümleri geliştirilir.Bir plan dahilinde en karlı pazarlama stratejisi uygulanır. Bu sayede bütçeniz verimli kullanırsınız
 • Maliyet ve sonuç analizine dayalı optimizasyon yapılır. Bu sayede olağan pazarlama bütçenizle, mümkün olan en iyi sonuçları elde edersiniz.

Arama motoru Pazarlaması (SEM) Hizmeti

Başta Google Ads olmak üzere arama motoru reklam platformlarında PPC (Tıklama Başına Maliyet) reklamcılığı sayesinde müşteri ve satış elde edin.

Uzman ellerde yönetilen bir arama motoru pazarlama stratejisi ile:

 • Google Ads hesap yapılandırması her web sitesi için farklıdır. Doğru ve eksiksiz yapılandırma için tüm aşamalar belirlenir ve bunlar bir plan çerçevesinde uygulanır.
 • PPC reklamcılığında önem arz eden metrikler üzerinden optimizasyon yapılır, bu sayede bütçeniz maksimum verim alacak şekilde harcanır.
 • Etkin ve karlı teklif stratejileri ile ROI (yatırım getirisi) ve ROAS (reklam harcamalarından elde edilen gelir) dikkate alınarak reklamlarınız daha verimli hale getirilir.
 • Dönüşüm izleme doğru yapılandırılarak reklamlarınızın etkinliğini ölçülür. Yeniden pazarlama ile daha önce web sitenizde dönüşüm gerçekleştirmiş veya gerçekleştirmeye yakın kişiler hedef alınır.
 • Anahtar kelime araştırması, planlaması, organizasyonu yapılırken alıcı kişiliği, satış hunisi, hedef ve çevresel anahtar kelimeler dikkate alınarak reklamlarınız oluşturulur ve doğru kitleye sunulur.
 • Google Analytics ve Google Tag Manager entegrasyonu ile web sitenizde ki kullanıcı hareketleri daha iyi yorumlanır. Bu sayede daha iyi bir Google Ads kampanya performansı elde edersiniz.

 

Web Site Entegrasyon - Yapılandırma Hizmeti

Google Tag Manager, Google Analytics, Google Analytics 4, Google Ads Dönüşüm – Yeniden Pazarlama, Google Optimize, Facebook Pixel, Facebook Conversion (Dönüşüm) API vb. analitik ve pazarlama araçlarını web sitenize entegresi için yapılandırma desteği alın.

0546 130 40 10