İçeriğe geç

Daha fazla satış ya da müşteri elde etmek için dijital pazarlama ve dijital analitik çözümlerinden yararlanın.

VERDİĞİM HİZMETLER

Herkese uyan tek bir dijital pazarlama ve dijital analitik çözümü yoktur. Her işletme ve her sektör farklıdır. Bu yüzden süreç boyunca farklı stratejiler üzerinden faaliyetleriniz yönetililir.

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Başta sektörde lider olan Google Ads platformu olmak üzere arama moturu reklamcılığı hizmeti alarak müşteri sayınızı ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Kısa ve uzun vade stratejileri ile şirketiniz arama motoru sonuçlarının en üstünde konumlanır. Bu sayede reklam bütçenizi etkili kullanırsınız.

Sosyal Medya Pazarlaması (SSM)

İnsanlar günde en az 3 saatini sosyal medyada harcıyor. Instagram, Facebook, Twitter vb. sosyal medya platformlarında markanızı ön plana çıkarın. Teknik kurulum ve etkili pazarlama stratejileri ile kullanıcıları müşterilere çevirmek için metrikler izlenir ve müşterilerinizin davranışlarını analiz edilir. Böylece daha fazla satış elde edersiniz.

YENİDEN PAZARLAMA
(REMARKETING)

İnternette bir ürün/hizmet ile ilgilendikten sonra, ilgili ürün/hizmet veya marka reklamlarını neden sürekli gördüğünüzü hiç merak ettiniz mi? Buna yeniden pazarlama (remarketing) denir. Web sitenize gelen ancak istediğiniz satın alımları gerçekleştirmeyen kullanıcılara internette çevrimiçi oldukları sürece inceledikleri ürün/hizmet ile ilgili reklam gösterin. 

Web Analitik

Web sitenizdeki kullanıcı davranışlarını adım adım izleseniz ve bunları analiz etseniz satışlarınız artmaz mıydı? Google Analytics gibi araçların web sitenize entegresyonu ile web sitenize uğrayan kullanıcıları müşteri yapma olasılığınız artar. Özel yapılandırma ayarları ile en çok ilgi gören sayfaları, tıklamaları, kullanıcıların zaman geçirdiği süreleri gibi bir çok veriyi elde eder ve bu doğrultuda ürün/hizmetlerinizi günceller ya da yenilersiniz. Bu da satışlarınızı olumlu yönde etkiler.

Yapılandırma - Kurulum

Google Tag Manager, Google Analytics, verikatmanı (dataLayer), etkinlik, hedef, kitle, özel boyut ve metrik, Google Ads Dönüşüm-Yeniden Pazarlama, Google Optimize, Google Data Studio, Facebook Pixel, Facebook Conversion (Dönüşüm) API vb. dijital pazarlama ve dijital analitik araçlarının kurulumu ve yapılandırması için destek alabilir veya karşılaştığınız sorunlar hakkında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Uygulama Analitiği

Mobil uygulamanızdaki kullanıcı etkileşimlerini öğrenmek istemez miydiniz?  Uygulamaya yönelik entegreler ile kullanıcı deneyiminizi ölçeklendirebilir, bu doğrultuda kararlar alabilirsiniz. Uygulamanızın popülaritesini ölçmek ve kullanıcıya yönelik doğru kararlar alabilmek için uygulama analitiği hizmeti alabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi almak İçin Anasayfaya Geçebilirsiniz.

ANASAYFA

Ön görüşme yapmak ve bilgi almak İçin İletişime geçebilirsiniz.

TEKLİF AL

Dijital Pazarlama ve Dijital Analitik İşletmenizin Büyümesini Nasıl Sağlıyor?

Yeni girişimler, orta ölçekli işletmeler ve büyük işletmeler için sektörüne bağlı olarak farklı dijital pazarlama stratejileri uygulanır. Doğru müşteriyi, doğru zamanda, doğru platformda yakalarsınız.

Web site ziyaretçilerinizin ve mevcut müşterilerinizin davranışlarını analiz etmek için dijital analitik araçlarından faydalanılır. Bu sayede daha fazla satış ve müşteri elde etme imkanınız artar.

0546 130 40 10