İçeriğe geç

Neden Sosyal Medya Pazarlaması?

Sosyal medya pazarlamasının yararlarına bir göz atın. Güçlü bir sosyal medya varlığı ile ürün ya da hizmet satışlarınızı artırın.

SMM (Sosyal Medya Pazarlaması) İle Size Nasıl Hizmet Veriyorum?

Instagram Ads, Facebook Ads, Twiter Ads gibi sosyal medya platformlarında dönüşüm odaklı reklamlar sayesinde satışlar ya da potansiyel müşteriler elde edersiniz.

Facebook Pixel, dönüşüm API'si gibi web sitenizle ilgili tüm güncel yapılandırmalar kurulur böylece müşterilerinizin davranışları hakkında öngörüler elde edersiniz.

Google Tag Manager entegrasyonu ile web siteniz yavaşmalamaz. Kullanıcı deneyiminizi en üst seviyede tutarsınız.

Sektörünüze özel sosyal medya çözümleri geliştirilir.Bir plan dahilinde en karlı pazarlama stratejisi uygulanır. Bu sayede bütçeniz verimli kullanırsınız.

Maliyet ve sonuç analizine dayalı optimizasyon yapılır. Bu sayede olağan pazarlama bütçenizle, mümkün olan en iyi sonuçları elde edersiniz.

Hangi sosyal medya platformunun reklam hizmetinden yararlanabilirim?

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedln, TikTok gibi sosyal medya platfomlarının reklam hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hangi Sosyal Medya Platformu Daha Etkili?

Bu sektörünüz, mevcut müşteri portföyünüz gibi etmenlere göre değişkenlik gösterecektir. Sosyal medya pazarlamasına ayıracağınız bütçenizi verimli bir şekilde kullanmak önemlidir. Bu doğrultuda bir strateji izlenir.

0546 130 40 10